Seo Çalışmasında Neler Yapılır?

Arama motorlarında sitenizi hedef kelimelerde daha üst sıralarda listelenmesini sağlayarak, daha fazla müşteriye ve hedef odaklı ziyaretçiye en az maliyetle ulaşabilirsiniz.

Arama Moturu Optimizasyonu

Site içi/dışı seo çalışması yaparak kullanıcıların ve Google botlarına uygun şekilde siteyi hazırlamak.

Analitik

Site içerisinde ve dışarıda oluşabilecek senaryoları analiz etmek. akip analizi yaparak eksik olan yerlerden seo çalışmasına başlayarak rakiplerimizi geçmek.

İçerik Optimizasyonu

Site içerisinde bulunan içeriklerin seo kurallarına uygun şekilde optimizasyonu yapmak ve eksik olan içerikleri tamamlamak.

Kod Optimizasyon

Site içerisinde bulunan kodlarda Google kurallarına aykırı bir kod bulunuyorsa bunların düzeltilmesi işlemi yapılmaktadır

Google Maps Optimizasyonu

Seo çalışmaları bir bütündür. Google rehber optimizasyonunuzda firmanız hakkında sağ tarafta çoğunlukla çıkan maps optimizasyon hizmeti veriyoruz.

Anahtar Kelime Araştırma

Seo çalışmalarınızda hem trafiğini hem de leadlerinizi arttıracak anahtar kelimeleri araştırıyoruz. Anahtar kelimeleri analiz yapıldıktan sonra ana keywords ve long tail keywords odaklı çalışmalar başlanıyor.

Link İnşaası

Seo çalışaması yaparken ilk olarak site içi optimizasyon sonrasında link inşaası yapıyoruz. Link inşaası yaparken özel parametler doğrultusunda sektörel siteleri belirliyoruz.
Sizde freelance seo uzmanı ile iletişime geçmek isterseniz fseouzmani.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.