Mobil Vinç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Mobil Vinç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bir vinç kiralamakla sadece makineyi kiralamış olmazsınız. Vinç kiralama sözleşmesi yapan müşterilerimiz aynı zamanda farklı parametrelerin de devreye girmesiyle farklı hizmetleri de almış olurlar. Vinç modeli ve türü mobil vinç kiralama fiyatları için birinci belirleyici faktördür. Bununla birlikte operatörlü veya operatörsüz vinç kiralama -ki bazı firmalar kendi vinç operatörlerini kullanmak istemektedir- ürün veya malzeme sigortası, saha mühendisliği gibi konular yine mobil vinç kiralama fiyatları açısından belirleyici kriterlerdir.

Ancak firmamızın makine parkında bulunan bütün vinç, forklift ve manliftlerin operatörleri bulunmaktadır. Her operatör iş makineleri için gerekli ehliyete ve sertifikaya sahiptir. Her biri vinç kullanma ve taşıma konusunda uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli çalışanlarımızdır. Dolayısıyla firmamız ile yapacağınız bir vinç kiralama sözleşmesi ile tüm hizmetleri birlikte almış olursunuz.

Vinç kiralama hizmetini İstanbul Avrupa yakasındaki bütün bölgelere vermekteyiz. Vinçlerimiz 8.5 ton ile 550 ton arasındaki bütün ağırlıkları kaldırabilme kapasitesine sahiptir. Bu tonaj aralığı müşterilerimize daha esnek seçim yapabilme olanağı tanımaktadır. Yapılacak işin zamanında tamamlanabilmesi için doğru planlama ve ekipmanla iş sahasında bulunan eğitimli ekibimiz, bütün iş sürecinin sorunsuz olarak yürütülmesi ve sonuçlandırılması için çalışacaktır. Optimum vinç hizmeti alabilmek ve iş takvimine uygun çalışabilmek için saha mühendislerimiz ve teknisyenlerimizin uzmanlığından yararlanabilirsiniz. İş maliyetinize en uygun mobil vinç kiralama fiyatları ile diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.