Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Mevsimsel olarak belli dönemlerde artarak iç ve dış mekânlarda yaşam kalitemizi düşüren böcek ve zararlalar, köklü çözüm üretilmesi ile tamamen ortadan kalkmaktadır.

Bireysel mücadele veya amatörce alınan tedbirler kalıcı çözüm olmadığı gibi çevrede bulunan diğer canlılara zarar verme riski de bulunmaktadır. Bu nedenle konu ile ilgili profesyonel ekipten yardım almak en doğru olan davranıştır. Haşerelerden kurtulmak isterken evde beslediğimiz balık, kuş, kedi ve köpek gibi hayvanlara zarar vermeyi göze almamalıdır.

Küçükçekmece ilçesi hem nüfus yoğunluğu fazla hem de bulunduğu konum itibari ile göl ve denizin buluştuğu noktada olan bir yerleşim merkezidir. Genelde çok daireli apartmanların bulunduğu konutlardaki ilaçlama bireysel ve daire daire yapılması fayda sağlamamakta, binanın tümden ilaçlanması ve kalıcı çözüme ulaşılması şarttır. Aslında haşere ve böceklerin yaşayabilecekleri ortamların oluşmamasına dikkat etmek en doğru olandır, fakat ne kadar özen gösterilse de zararlı böcek ve haşerelerle karşılaşmamak mümkün olmamaktadır.

Küçükçekmece Böcek ilaçlama, Sağlık bakanlığından onaylı, eğitimli ekip tarafından uygulama yapılan, çevredeki diğer canlı ve gıdalara zarar vermeden köklü çözüm getiren bir oluşumdur. 7/24 hizmet sunan ekip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede sorununuzu çözmek için bir alo kadar yakınınızdadır.

ilaçlama

Fare ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama gibi her konuda kalıcı çözüm için hizmet sunmaya hazırız. İster iç mekân olsun ister dış mekân olsun çevreye zarar vermeden işinin ustası personel ile sıkıntınızı ortadan kaldırmaya hazırız.

Pire ilaçlama; Pireler ise kan emerek beslenen son derece tehlikeli asalak böceklerdir. Kimi zaman eve açık cam ve kapılardan girse de genelde evcil hayvanların dışarıdan içeriye taşıması ile mümkün olmaktadır. Fark edildiği andan itibaren derhal ilaçlama yapılmalı ve üreyip çoğalmaları engellenmelidir. Çünkü hayvanlardan insanlara geçme riski de bulunduğundan yaşam kalitesi önemli bir şekilde düşmektedir.

Pireler çok tehlikeli hastalık taşır ve bulaştırır. Veba, humma, tifüs, dizanteri, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıkları gibi pek çok hastalık kanla beslenen bu asalak yaratıklar tarafından bulaşmakta ve yayılmaktadır.

Pireler; insan piresi kedi ve köpek pireleri, kar, su, kum, kuş piresi, toz ve pamuk piresi gibi çok sayıda çeşitlilik göstermektedir. Pirelerin çeşitleri kadar pire ile mücadelede de çeşitlilik bulunmaktadır. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama gibi alternatiflerden sadece birisinin uygulanması kısa sürede netice vermektedir. Bu tür zararlılarla bireysel mücadele yetersiz kalmakta ve tekrarı olmaktadır. Küçükçekmece Belediyesi işbirliği ile iç ve dış mekânların ilaçlanarak kalıcı çözüme ulaşılması artık çok kolaylaşmıştır.

Bakanlık onaylı sertifikalı hizmetimizle usta ekiple 7/24 hizmet sunmaya devam eden bir birimiz. Sadece evlerimizde değil iş yerleri, toplu yaşanan ortamlar, okul, hastahane, marketler, fırınlar, depo ve ambarlar gibi daha pek çok mekânda bu tür yaratıklarla karşılaşmak mümkün olup tek ve kalıcı çözüm olarak hizmete hazır beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir