Kargonun En Hızlı Şekli: Hava Kargo

Kargonun En Hızlı Şekli: Hava Kargo

Hava yolu ile ulaşım diğer ulaşım araçlarına göre oldukça hızlı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Sadece ulaşım değil kargo ve nakliyatta da yurt dışı uçak kargo hizmetleri hızlı kargo teslimatı için tercih edilen yöntemler arasındadır. Uçak ile kargo sektörü son yıllarda oldukça büyük gelişim göstermiştir. Her ne kadar maliyetli gözükse de rekabete önem veren şirketlerin maliyette hızlı nakliyatın sunduğu avantajla bu masrafları azalttığı görülmektedir.

Sadece şirketler değil kişiler de günlük hayatta yurt dışı uçak kargo hizmetlerini kullanmaktadır. Almanya’daki kuzenlerinize doğum günü sürprizi olarak göndereceğiniz hediye için veya Mersin’deki bahçenizden topladığınız kirazların aynı gün içinde yurtdışında istediğiniz adrese güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşması için uçak kargo hizmetlerini tercih etmelisiniz. Bu ve bunun gibi örnekleri çoğaltmak mümkün. Mesela bundan 15 yıl öncesine kadar yurtdışına çıkan tanıdıklarımıza bir şeyler ısmarlardık ve imkân olduğu ölçüde onlar da bizlere bunu getirmeye çalışırlardı ama gümrük ve bagaj kısıtlamalarıyla uğraşmak zorunda kalırlardı. Ancak günümüzde profesyonel uçak kargo hizmetleri ile bu tarz prosedürlerle siz değil profesyonel şirketler uğraşırken siz de hızlı kargonun tadını çıkarırsınız.

Hava Kargo

Kişisel gönderilerin yanı sıra iş hayatında da yurtdışı uçak kargo hizmetleri önemli bir hal aldı. Rekabetin had safhaya ulaştığı bu günlerde firmalar da müşterilerin memnuniyeti için ellerinden gelen bütün imkânları kullanmaktadırlar. Üretim konusunda belirli bir eşiği aşmış olan şirketler ürettikleri malların tüketiciye veya ilgili pazara tam zamanında ve hızlı bir biçimde sevk edilmesi gerekliliğini gördüler. Bu gerekliliği yerine getirmek için profesyonel uçak kargo hizmetlerinden yararlanan şirketler birim başına maliyetin çok ufak bir rakamda arttığı ancak tasarruf ettikleri zamanın paradan çok daha değerli olduğunu belirttiler.

Hava Korgo ile neler taşınabilir?

• Ağır, büyük parçalar

• Tehlikeli maddeler

• Bozulabilir meyve, sebze

• İnsani yardım malzemeleri

• Canlı hayvan

• Yağ ve yedek parça malzemeleri

• Büyük değerli eşyalar, ürünler

• Otomotiv

• Makine, araç vb.

Detaylı Bilgi: http://www.ozelucakkirala.com/yurtdisi-hava-kargo

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ozelucakkirala.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir