İstanbulda Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

İstanbulda su kaçağı tespiti yapan firmamız hasarlı su tesisat borularını arama makineleri kullanır. Su kaçaklarını durdurma nasıl yapılır? Su sızıntısı tamiri yapmak için bazı ölçümlerin test pompası sonucunda yapılması ile kaybın ne kadar olduğu gibi konulara bakarız. Bazen bu aralık istediğimiz seviye de değildir ve su borusundan sesler gelir, dedektör ile tarayarak tam yerini buluruz ve orada küçük bir tadilat işi başlatırız. Ama istediğimiz aralıkta ise tadilat hiç olmadan onarım sıvıları ile de sorun çözülebilir.

Su Kaçağı Onarım

Su kaçağı Çözüm merkezi su sızıntılarını araştıran servislerdir. Bina, ev içinde su sızıntısı varsa gidilmesi gereken mahkeme Sulh Hukuk Mahkemesidir. Fakat pek çok müşterimiz özellikle hasar vermeden bina, ev, daire su borularındaki kaçak yerlerinin araştırılmasının yapıldığı cihazla taramalar ile bunlara gerek duymamaktadır. Masrafın azaldığı işlemlerden birisi kanal içi atık sızmasıdır. Örneğin, tuvaletteki atık geçiş borusu içine hasarsız bir kamera takar ve derinlerdeki görüntüleri elde ederiz. Sızma nerede ise hemen yansır. Duvardan su fışkırıyor ise duvarın içinde patlayan su borusunun yerini tam olarak detektör ile dinleme vasıtasıyla hemen bulabiliriz ve sistemdeki hasarı bu ve daha farklı cihazlar ile tam olarak tespit edebiliriz.

Su kaçağı bulma su sızıntısının nereden kaynaklandığını araştıran servistir. Üst kattan su damlıyor gibi sorunlarda, alt kat duvarına evimden su akıyor ve daha nice işlemlerde su kaçağı bulan tesisatçı dört farklı cihazla tesisat türüne yönelik araştırmasını yapabilir. Eskiden olduğu gibi yoğun tadilat çalışmalarını unutun ve garanti süreli işlemelerimizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.