HALKBANK Bilgiler

                 

Halkbank, küçük ve orta ölçekli esnaf ve sanayicinin kredi ihtiyacının en az gider ile birlikte alabilmesi ve nakit ihtiyacının giderilmesini amaçlayarak kurulmuştur. Kamu bankası niteliğini taşıyan Halkbank,1938 yılında faaliyete geçerek, küçük esnaf ve sanayicilerin yüzlerini güldürmüştür. Kuruluşunun temelini Mustafakemal Atatürk atmıştır. Bir nevi halkın istek ve görüşlerine dayalı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.Türkiye’deolduğu gibi yurt dışında da birçok şubesi bulunmaktadır. Her geçen gün gelişen Halkbank, bankacılık uygulamalarının dışında istihdam açısından da önemli bir edinmiştir. Dışa bağımlılığı önlemek üzerine birçok çalışması halen devam etmektedir. Çevre ve şehircilik konularındaki hassasiyeti de yaptığı çalışmalar ile belli ederek, Türkiye’yi güçlendirme adımlarına bir yenisini daha ekledi.
Halkbank Kırşehir Şubesi
KREDİ SEÇENEKLERİ
Esnaf ve sanayicilere tanıdığı imkânlar ile tanınan Halkbank, bu zorlu süreçte halkını yalnız bırakmadı. Ek paket ve yeni kredi seçeneklerinde en uygun geri ödemeli kredileri kullanıma açtı. İster şube aracılığıyla, istenirse de dijital kanallardan başvuru imkânı sunmaktadır.
50.000 TL’lik kredi tutarını 60 ay vade seçeneğiyle sunarak Kobilere büyük olanak sağlamıştır. Bu kredide faiz oranı olarak da %1.07 olarak belirtti,
EMEKLİ KORUMA SİGORTASI
65 yaş üzerine tanınan bu fırsatlar, onların daha iyi yaşamaları için ve eksiklerine yöneliktir. Bu yaş gurubu içerindeki bireysel müşterilerinin sağlığını düşünen Halkbank, onların yaşam kalitesini artırmak amacıyla bu yönteme başvurmuştur. Peki, bu sigortanın teminatlarına gelecek olursak teminatlar şöyle sıralanmaktadır.

 • Kaza sonucunda vefat teminatı
 • Kaza sonrasında kalıcı sakatlık durumu teminatı
 • Acil olarak gelişen sağlık problemleri teminatı
 • Sakatlık durumunda veya ölüm sonucunda, gereken işlemlerin banka tarafından yerine getirilmesi.
  MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ
  Maaşlarını Halkbank’a aktarmayı taahhüt eden tüm emeklilere sağlanan bir olanaktır. Faiz oranı olarak %0.98 uygun görülmüştür. Çekilecek miktar 100.000 TL iken vade olarak da 60 ay uygun görülmüştür. Kredinin geri ödemelerinde şu şekilde imkânlar sunulmuştur.
  -Aylık taksitin eşit olması
  -Aylık taksitin artarak uygulanması
  -Taksitlerin 3 ayda bir olmak şartıyla eşit olması
  -Taksit ödemelerinin serbest ödenmesi
  Kredi istenildiği takdirde istenilen belgelerin tamamlanması gereklidir. Tamamlanan belgelerle birlikte başvurulmaktadır. Kredi olumlu sonuçlanması durumunda gerek şubeden gerekse internet bankacılığı yoluyla anında kullanılabilmektedir. Emeklilere yönelik kapsamlar her geçen gün artmaktadır. Halkbank ise bu kapsam doğrultusunda, yenilikler yaparak 65 yaş üzeri müşterilerine ek kampanyalardan haberdar ederek iletişim kanallarını kullanıma açmıştır. İstenilen durumda müşteri hizmetlerinden detaylı bilgilendirmeler yapılarak yardımcı olunmaktadır.

Kırşehir banka şubeleri > https://www.bankalar.org/kirsehir-banka-subeleri/