En Güzel Anlarınız O Fotoğraflarda

Fotoğraflar mazinin bir resmi değildir sadece. Bakış açısıdır aynı zamanda. Nasıl baktığınız önemlidir. Nereden baktığınızı iyi biliyorsanız doğru anı yakalamak bu bakış açısının bir mahsülüdür. Bunu da bir profesyonel fotoğrafçı elde edebilir çoğu zaman…

Severek başlanan ve aşkla devam eden bir hayatı nişan ve düğün yaparak taçlandırırsınız. Sizin en önemli günlerinizden biridir o günler ve o dakikalar ve o anlar. Özlemle bakarsınız ileri hayatınızda hatırladıkça.. İşte o fotoğraflar profesyonel bir düğün fotoğrafçısına emanet edilmelidir.

Düğün fotoğrafçılığı denilince ilk akla gelen isimlerden olan Onur Özer evliliğin ilk adımı olan nişan ve düğün törenlerinizde size o anları en iyi yansıtan fotoğraf sanatçılarından biridir. Bu güzel günlerini ölümsüzleştirmek isteyenler için ideal bir ustadır.

Özellikle nişan gecelerinde nişan fotoğrafçısı sizin o gecedeki aynanız olur. En güzel anlarınızı süsleyecek o fotoğraflar profesyonel bir elden çıkmalıdır. Hayatınızın en güzel anları sizin için ileride çocuklarınız ve sevdiklerinizle paylaşacağınız en mutlu anlardır. Canlı ortam çekimi, uygun mesafe ayarı, ortam ışığına göre çekim yönü belirleme hızlı ve pratik olmayı gerektirir. Tüm bunlerı dikkate alarak çekilmelidir fotoğraflar.

Kır düğünü mü düşünüyorsunuz yoksa salonda düğünü mü bu size kalmış. Maddi durumların ve imkânların yanı sıra bu aralar kır düğünleri çok moda. Bu da kır düğünlerindeki fotoğraflarda güneşin azizliğine dikkat etmenizi ayrıca gerektirir. Gündüz çekilen fotoğraflar uçup gidebilir bu yüzden. Siz siz olun Onur Özer gibi profesyonel düğün fotoğrafçılarına emanet edin bu güzel anlarınızı…

Bu arada hayırlı olsun mutluluğunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.