Deniz Turunun Adresi

Mavi ve yeşil huzurun rengidir ,blue cruise ise huzurun ta kendisi. Şimdi Barbaros Yachting ile tanışmanızın vakti geldi. Barbaros Yachting Guletleri ile Ege ve Yunan adalarında , Ege ve Akdeniz’in bilinmeyen kıyılarında keşfe hazır ve maceracı kişileri bekleyen bir mavi yolculuk turu. Ve artık siz de onunla tanıştınız.

yacht charter , gulet, cabin charter seçenekleriyle ister arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sadece size özel bir yat kiralayın, isterseniz de tek başınıza gelerek kabin kiralayın hatta ve hatta çift kişilik bir kabini tek başınıza %60 fiyat farkı ödeyerek sahip olun. Siz Mevla’nın dediği gibi ne olursanız olun yine de gelin. Bu mavi yolculukta size özel sabah kahvaltısı, öğle yemeği , beş çayı ve akşam yemeği bulunmakta. Ayrıca aşçımız daima istediğiniz yemekler için de hazır bulunmaktadır. Size sabah kahvaltılarında kendi de sürpriz çeşitler önünüze sunacaktır. Hem karada hem denizde hem de yemeklerde süprizlere açık olun. 350 Euro’dan başlayan uygun fiyatlarla sizleri her zaman bekliyoruz. Karaya attığımız her demirde ayrı bir yanınız kalacak, her saniye ayrı anınız olacaktır. Ayrıca sizler için barbarosyachting.com.tr sitemizde her zaman çevrimiçiyiz. Aklınızdaki soruları cevaplandırmak için bir site veya bir telefon kadar uzağınızda kısaca parmaklarınızın ucundayız. Yat kabin kiralamada farkı yaşayın…

Hayaliniz ile başlayıp parmaklarınızla devam ettirebileceğiniz hayatı dolu dolu yaşamak isteyen müşterilerimizi cabin charter ile maviye doğru yolculuğa bekliyoruz.

Daha detaylı bilgi için : http://www.barbarosyachting.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir