Beko Teknik Servisi

Teknik Servis ile başlayan beko markası serüveni tamir bakım işlemlerinde kaliteli işçilik ve orjinal yedek parça olarak devam ediyor. %100 müşteri memnuniyeti ve ücret iadesi garantisi veren servisimiz arçelik markasında sürdürdüğü kaliteli hizmete devam ediyor.

Maltepe beko servisi hizmet veren geniş servis ağı ve servis otomobilleri ile sizlere en kısa sürede hizmet vermeyi hedefleriz. Ekonomik servis imkanları ve kaliteli onarım süreciyle doğru çözüm adresi. Aynı zamanda 1 yıl boyunca garantili onarım sadece ve sadece Pendik Arçelik Servisi ve Gökhan teknik şubelerinde. Sizlerde ekonomik fırsatlarımızdan yararlanmak ve garantili onarım sürecine dahil olmak isterseniz tek yapmanız gereken pendik servisimizi arayarak hizmet almak istemenizdir.

Tuzla beko servisi onarım sürecinde size verilen servis fişi ile cihazlarınızın onarım aşamalarını çağrı merkezimizden sorgulayabilirsiniz.

Tuzla beko servisi yeni gelişmekte olan ve gelecek adına ümit ve yatırım vaadeden tuzla semtinin tamamına hükmeden tüm arçelik markalı ürünlerinizin yetkili servise göre daha uygun ve indirimli yapan teknik servis.

Tüm ev aletleriniz ile birlikte beyaz eşyalarınızın onarımı en kaliteli şekilde gerçekleşebilecek şekilde çalışan ve personel eğitimlerini bu doğrultuda yönlendiren ekiplerimiz sayesinde tüm eşyalarınız güvende. Ev ve bahçe ürünlerinizi kurtköy servisimize emanet ederek gönül rahatlığıyla onarım sürecini bekleyebilirsiniz.

1 Yıl boyunca garantili onarım, Herhangi bir probleme karşı kesin çözüm için doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken kurtköy arçelik servisi mize güvenmeniz. Sizde kaliteli işlemlerimizden faydalanmak istiyorsanız hemen beko servisimizi arayarak yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir