Ariş’ten Altın Kampanya


Altın yüzük modellerimiz üzerinden kampanyalı fiyatlar ile satış yapılmaktadır. Bu kampanyalar, internet şubelerimiz üzerinden ilk defa alışveriş yapmakta olan kişilere özel olarak uygulanmaktadır.
Altın yüzük modellerimizin yanı sıra farklı ürünlerde de ilk alışverişlerde aynı kampanyalı fiyatlar ile alışveriş yapılmaktadır. Bu nedenle alışveriş öncesinde gerekli olarak kodun girilmesi ile satış yapılabilmektedir.


Markamızın yeni trend olan ürünleri üzerinden de kampanyalı fiyatlar ile satış yapılmaktadır. Bu fiyatlar, özel günlerde de değişkenlik göstermekte olup düzenli olarak takip edilmesi önerilmektedir.
Kampanyalı ürünler, sezon sonunda satışa sunulduğu gibi aynı zamanda sevgililer günü ya da anneler günü gibi farklı zamanlarda da satılabilmektedir. Belirli ürünler, kampanyalı fiyatlar ile satışa sunulurken her ürün için aynı kampanya geçerli olmamaktadır.


Yeni Nesil Altın Bileklik Modelleri

Yeni nesil moda standartlarına uygun olarak tasarlanmakta olan bileklik modelleri, her tarza uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin şık kullanıma ya da günlük kullanıma uygun olan modelleri farklı trendlerle hazırlanmaktadır.
Altın bileklik modellerimizin yanı sıra, moda akımına uygun olarak kolye ya da yüzük modelleri de seçilmektedir. Bu ürünler birbiri ile eşleştirilerek özgün tasarım ürünleri de birleştirilebilmektedir.
Altın bileklik modellerimiz içerisinde fantezi bileklikler en çok tercih edilen ürünler olmanın yanı sıra su yolu bileklik modelleri de farklı kullanım alanlarına uygun olması nedeniyle sıkça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.


Kampanyalı Küpe Çeşitleri

Ariş tarafından yapılan kampanyalar küpe ürünlerimiz üzerinde de etkili olarak bilinmektedir. Bu ürünler içerisinde günlük kullanıma uygun olarak bilinenlerde genel kampanya yapılırken, şık ürünlerde ise özel günlerde indirim uygulanabilmektedir.
Küpe çeşitlerimiz, müşterilerimizin kulak bölgesindeki hassasiyeti koruması nedeniyle ince işçilik ile hazırlanmaktadır. Bu sayede ağır küpeler de tercih edilmesi durumunda kulağa herhangi bir hasar vermemektedir.
Altın küpe modellerimiz arasında toplu olarak tasarlanan yeni trend küpeler, en çok tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır. Aynı zamanda sallantılı olarak bilinen ürünler ise kullanım kolaylığı sağlanması açısından tercih edilebilmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı görüntüleme yapılabilmesi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.