Ariş Pırlanta Bileklik Modelleri Büyülüyor!

Ariş Pırlanta Bileklik Modelleri Büyülüyor!
Anneler günü yaklaşırken dünyanın en özel kadını olan annelerin bileklerini de boş bırakmak olmaz. Bu anneler gününde annenizi dünyanın en mutlu kadını yapabilmekse Ariş Pırlanta tasarımları sayesinde en kolay eylemlerden birine dönüşüyor. Örneğin Ariş sayfalarında yer alan pırlanta bileklik ya da kelepçe bileklik modellerini incelediğinizde, siz de büyülerine kapılarak hangisini alacağınızı şaşıracaksınız.
Kelepçe bilezik modelleri, her zaman bayanların ilk tercihlerinden biri olmuştur zira hem ışığı hem de spor tasarımı bayanların gün içinde evde, ofiste, dışarda ya da davetlerde kullanabilemelerine imkan tanır. Dilerseniz siz de günlük jean pantolonunuzla uyumlu bir şekilde bile kullanabileceğeiniz zarif çizgilere sahip olan kelepçe bilezik modellerini inceleyebilirsiniz.

 Pırlanta Miracle Fantazi Bileklik0.96 Karat pırlanta Miracle Suyolu Bileklik 1.84 Karat Pırlanta Su Yolu Bileklik
Kelepçe bileklik modelleri sayesinde renkli ışıltıları da günlük yaşamınıza katabilirsiniz. Örneğin bu konuda Ariş sayfalarında yer alan damla zümrüt pırlanta kelepçeli bileklik modelleri size bu konuda hem şıklık, hemde 7/24 kullanabilme konforu sağlayacaktır. Yeşilin en güzel tonlarını özel kesimli berrak zümrütler sayesinde bileklerinize taşıyan bu model, standart pırlantanın ışığından çok daha renkli ve hareketli yansımalarla sizi ya da sevdiklerinizi buluşturacaktır. En güzel kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz renkli kelepçe bilezik modellerini listenize eklemeyi unutmayın sakın.

Pırlanta Miracle Suyolu Bileklik Pırlanta Su Yolu Miracle BilezikPırlanta Miracle Bileklik
Dünyanın en asil renklerinden siyah ve beyaz birliikteliğini mücevher konusunda da deneyimlemek istiyorsanız şayet, siyah – beyaz pırlanta fantezi bileklik modellerini incelemenizi öneririz. Tüm iş kıyafetlerinizde, maskulen takım elbiselerinizle ya da ofiste kullandığınız tayyörlerinizle en güzel uyumu sağlayabilecek olan bu kelepçe pırlanta bileklik modelli auranızı şahlandıracak niteliklerdedir ve sade ışıltıları severlere önerilir.

 Pırlanta şahmeran Huzur Meleği Bileklik Pırlanta Melek şahmeran Bileklik
Öte yandan pırlanta Miracle elmas kelepçe bileklik modelleri size nostaljik anlar yaşatabilecek olan yansımalara sahip modellerdendir. Rose quarts eskitmeli altın yansımalarıyla detaylandırılmış bu modelde ortada bulunan klasik elmas gül detayına, yanlarında onu takip eden elmas taşlar eşlik ediyor. Eskiye ve yaşanmışlıklara değer veren bayanlara önerilir. Su yolu bileklik modelleriyse gerek klasik gerekse de modern tasarımlarıyla bu sayfalarda tüm ziyaretçilere göz kırpıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.