Alüminyum Paspas

Alüminyum Paspas alüminyum profillerden imal edilen 10 mm ve 20 mm kalınlıklarında bulunan paspas çeşitleridir.  Genellikle dış mekanlarda ve iş yerlerinde kullanılır. Alüminyum profiller arasına dış mekanlar için profillerin üzerine kauçuk adı verilen madde ve bazı yardımcı maddeler eklenir. Özellikle iş yerlerinde rastladığımız paspasların üzerlerinde fırçalar da görürüz.

İç mekanlar içinse bu fırçalar yerine halı yerleştirilir. Malzemelerin sertleşmesini ve kopmasını engellemek için ise özel bir esnek yapıştırıcı kullanılır. Bu sayede kullanım kolaylığı sağlanır.

 

Paspas toptancısı web sitesi alüminyum paspas ankara, alüminyum paspas bursa, alüminyum paspas istanbul gibi şehirlere gönderim yapmaktadır. Yine aynı şekilde alüminyum paspas Adana için de alüminyum paspas İzmir için de gönderim yapılmaktadır.

 

Paspas Toptancısı web sayfasında yüzlerce paspas ve paspas modelleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.  Bu paspas modelleri arasında alüminyum paspas, alüminyum oto paspas, kıvırcık paspas, z-mat paspas, kapı paspası, hijyenik paspas, logolu paspas, toz – nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim, yalıtkan paspas gibi çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. http://www.paspastoptancisi.com/ adresinde alüminyum paspas fiyat ve çeşitlerini görebilir ve sayısız marka ve model alüminyum paspas arasından istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile en kaliteli paspas modellerini sizlere sunan paspas toptancısı güvenli alışveriş imkanı ile yüzlerce çeşit paspası kullanıcılarına sunmaktadır. Eğer siz de iç veya dış mekanlarınız için, ya da iş yeriniz için alüminyum paspas fiyat bilgisi öğrenmek, çeşitleri incelemek modellere göz atmak isterseniz http://www.paspastoptancisi.com/ web sayfasına girerek, hemen ana sayfada karşınıza çıkan alüminyum paspas kategorisine tıklayarak tüm alüminyum paspas fiyat ve modellerini görebilirsiniz. Yalnızca alümyum çerçeveli paspas değil, kıvırcık paspas, z-mat paspas, kapı paspası, hijyenik paspas, logolu paspas, toz – nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim, yalıtkan paspas gibi modelleri de yine paspas toptancısı web sayfasından inceleyebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir