AGS Güvenlik Kamera Sistemleri

AV-145 kopya-500x500Güvenlik bilinci ile , Türkiye’de güvenlik kameraları alanında bir misyon edinmiş olan firmamız güvenlik sistemleri nin getirdiği caydırıcı unsurların farkında lığı ile sektöründe kısa sürede markalaşmıştır. Bu nedenle İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılarımız artık mekanlarında güvenliklerini sağlamak için AGS güvenlik çözümlerini tercih etmeye devam edecek Diğer firmalardan farklı olarak İş yerleri ve ofislerde için özel tarımımızı olan güvenlik paketleri ve kamera sistemleri artık İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm semtlerimize hizmet verdiğimiz den AGS firmamız öncelikli olarak tercih edilmeye devam ediyor.Bir diğer yönden ayrıca yeni yapılan inşaat projelerinin yaklaşık yüzde 80’inde de AGS Kamera sistemleri teknolojisinin kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Firmamızın size sunduğu güvenlik ile kasıt, bireysel ya da kurumsal alanlarda hırsızlığa karşı caydırıcılık değil amacımız yangın, ,sağlıkla ilgili aciliyetler,doğal gaz ve tüp gaz kaçağı gibi, can ve mal güvenliğine karşı korunmasını kapsayan güvenlik teknolojileridir.

4 Lü Kamera Paketi

AGS güvenlik firamız da her bütçeye uygun kamera istemleri artık kolaylıkla bulunabilmektedir.Son 10 yıldır güvenliğin vazgeçilmez parçası olan (CCTV ) Guvenlik Kamera sistemi ve entegrasyonunda Üsküdar ve çevre semtlerinde her türlü ihtiyaca uygun profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu bağlamda AR-GE grubumuz sizlere güvenlik kamera sistemlerinden en son ve en yeni teknolojiyi sunabilmek için güvenlik sistemleri konusundaki yenilikleri yakından takip etmekte ve sizlerinde bu yenikler den faydalanabilmesi için kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Güvenlik ve enerji teknolojileri alanlarında hizmet kalitesinde süreklilik, entegre çözümler üreten ve yenilikçi yaklaşımlarla sektördeki lider firmalar arasında yer alan AGS güvenlik firmamız tüm bu teknolojileri sorunsuz bir şekilde Kadıköy ilçesi ve çevre semtlerdeki tüm müşterilerimiz içinde uygulamaktadır. Kusursuz hizmeti odak noktası kabul eden AGS güvenlik teknolojileri; ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmeye devam etmektedir.AGS güvenlik firmamız, Analog kamera sistemleri AGS Güvenlik firmamızda deneyimli proje ekibimiz tarafından sizlerin istekleri doğrultusunda güvenlik kurulumu yaptıracağınız alanın risk analizine göre hazırladığı en üst düzeyde verim alınabilecek güvenlik sistemi uygulamaktadır.

3 kAMERA

Güvenlik bilinci ile , Türkiye’de güvenlik kameraları alanında bir misyon edinmiş olan firmamız güvenlik sistemlerinin getirdiği caydırıcı unsurların farkında lığı ile sektöründe kısa sürede markalaşmıştır. Bu nedenle İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılarımız artık mekanlarında güvenliklerini sağlamak için AGS güvenlik çözümlerini tercih ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir